Profilarki

Produkujemy maszyny do profilowania stali i aluminium. Inspired Machinery- profilarki do produkcji profili do przesłon okiennych.

PROFILARKI

Na potrzeby naszych klientów rozwinęliśmy produkcję maszyn do profilowania stali i aluminium. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji profilarek zaowocowało powstaniem autorskiej linii maszyn profilujących Inspired Machinery, które oprócz wysokiej efektywności pracy wyróżniają się również kompaktową budową oraz nowoczesnym designem.
W Kama Technology cenimy sprytne i ergonomiczne rozwiązania. Dlatego nasze profilarki zostały zredukowane do możliwie minimalnych gabarytów. Klient może zakupić maszynę w opcji podstawowej lub też w wersji pełnej automatyzacji pomiarów i cięcia. Maszyny zostały przemyślane w sposób umożliwiający produkcję dwóch różnych profili na 1 maszynie z opcją wymiany rolek i dalszego rozwoju produkcji.
Specjalizujemy się w realizacji maszyn przeznaczonych do produkcji profili do przesłon okiennych – rynny do żaluzji, obciążniki do rolet, profile do plis oraz lamele do żaluzji fasadowych. Z powodzeniem stworzymy również maszyny przeznaczone do produkcji profili wykorzystywanych w innych gałęziach przemysłu. Rozwiązywaliśmy już zagadnienia  związane z branżą budowlana i motoryzacyjną. Możemy być pomocni w przypadku uruchamiania produkcji różnorodnych profili zamkniętych i otwartych. Wśród naszych realizacji znajdziecie Państwo maszyny produkujące profile do kratek wentylacyjnych, szyny meblowe, prowadnice do szaf, profile i wzmocnienia do okien PVC, szyny sufitowe, profile do bram i ogrodzeń.
Poznaj nasz park maszynowy.

Zapraszamy do kontaktu!

View the embedded image gallery online at:
https://kama-tech.pl/pl/obrobka-stali/profilarki#sigProId2e8c15fa92