Akcesoria do Rolet

Nowoczesne wzornictwo i dbałość o estetykę to cechy wyróżniające systemy roletowe Kama Technology. Minimalistyczny design elementów to wygoda Użytkownika i dostosowanie produktu do najnowszych trendów w aranżacji. Najlepsze tworzywa konstrukcyjne i doskonałe dopasowanie elementów składowych, sprawiają, że nasze systemy roletowe to nie tylko funkcjonalny produkt, ale i modny, atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Kama Technology w swej ofercie posiada systemy rolet:

Producent- akcesoria do rolet. Polecamy CONCEPT ROLL

CONCEPT ROLL - SYSTEM ROLETY Ø25,28,32,36

Multisystem wyposażony w mechanizm z przekładnią planetarną oraz nakładki adaptacyjne, stworzony aby dostarczyć maksimum możliwości zastosowania przy minimalnej ilości części składowych.

Producent- akcesoria do rolet. Polecamy nasze klasyczne rozwiązanie rolety w kasecie OPTIMA

OPTIMA - SYSTEM ROLETY W KASECIE Ø17

Klasyczne rozwiązanie rolety w kasecie, będącej jednym z najpopularniejszych systemów roletowych. System Optima pozwala na produkcję rolet standardowych, dzień-noc oraz z profilem dystansowym.

Producent- akcesoria do rolet. Polecamy nasz system rolety mini O17 SMARTROLLO

SMARTROLLO - SYSTEM ROLETY MINI Ø17

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które łączy w sobie zalety eleganckich systemów roletowych z propozycjami bardziej budżetowymi, Smartrollo to produkt idealny!

Producent- akcesoria do rolet. Wkrótce na rynku nowe rozwiązanie UltraLight- tani system rolety mini

ULTRALIGHT - SYSTEM ROLETY MINI Ø17

Minimum elementów składowych, wygodny montaż oraz przystępna cena. Dzięki zastosowaniu sprytnych rozwiązań udało nam się stworzyć produkt idealny dla produkcji wieloseryjnej!