Akcesoria do żaluzji poziomych

Produkujemy akcesoria do żaluzji poziomych, elementy, profile stalowe do żaluzji. COMBINATI DELUXE- nowoczesny system żaluzji z przekładnią planetarną.

AKCESORIA DO ŻALUZJI POZIOMYCH

Kama Technology jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję elementów i profili stalowych do żaluzji poziomych. W swej ofercie posiadamy elementy do żaluzji V10, V11, V13 na sterowanie standardowe oraz sterowanie koralikowe (monocomando), jak również elementy do żaluzji 50 mm. Jako nieliczni w Polsce sami produkujemy profile stalowe do wszystkich systemów żaluzjowych.
Proponujemy również nowoczesny system żaluzji COMBINATI DELUXE oparty na bazie systemu 25x25mm, wyposażony w mechanizm z przekładnią planetarną na sterowanie koralikowe. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości tworzyw konstrukcyjnych COMBINATI DELUXE zapewnia najwyższy standard obsługi żaluzji. System jest całkowicie kompatybilny, dostępny w wersjach z przekładniami 1:1, 1:3, 1:5. Jest sterowany na koralik 3,2 x 4,5 mm lub 4,5 x 6,00 mm, adaptowalny na drut półpłaski i sześciokątny.
Poznaj COMBINATI DELUXE !