O nas

Kama Technology jest czołowym producentem komponentów do przesłon okiennych na rynku krajowym i zagranicznym.
Przez ponad 30 lat działalności stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych elementów do żaluzji, rolet, plis i moskitier, która jest systematycznie rozwijana. Dzięki własnej narzędziowni i zespole doświadczonych techników, mamy możliwość ciągłego doskonalenia oraz wprowadzania na rynek coraz to nowszych rozwiązań z zakresu systemów przesłon okiennych.

Każdy dostarczany Państwu element został przez nas dokładnie przemyślany, wykonany a następnie poddany szeregowi testów. Precyzyjnie i dogłębnie monitorujemy przebieg całego procesu produkcji i poszczególnych jego etapów, począwszy od wdrożenia, az do wykonania gotowych produktów. Dlatego też jesteśmy pewni, iż oferujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości.

Kama Technology jako producent komponentów do przesłon okiennych oferuje szeroką gamę elementów z tworzyw sztucznych, profili stalowych i aluminiowych. Znajdziecie Państwo u nas również bogatą kolekcję tkanin do rolet, plis i screenów (K-TEX). Naszym Klientom dostarczamy także własnej produkcji narzędzia i wykrojniki niezbędne do produkcji każdego z systemów przesłon okiennych (K-TOOLS). Zajmujemy się również produkcją maszyn profilujących do lakierowanej blachy stalowej i aluminiowej (INSPIRED MACHINERY).