Akcesoria do przesłon okiennych

AKCESORIA DO PRZESŁON OKIENNYCH

Kama Technology jest czołowym producentem komponentów do przesłon okiennych. Przez ponad 30 lat aktywnej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie, które ugruntowało naszą pozycję na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych komponentów, która jest systematycznie rozwijana.

Produkujemy między innymi: akcesoria do żaluzji, rolet, plis i moskitier. Własny nowoczesny park maszynowy i doświadczona kadra techniczna umożliwia wprowadzanie na rynek coraz to nowszych, bardziej doskonałych rozwiązań z zakresu systemów przesłon okiennych. Każdy dostarczany Państwu element został przez nas dokładnie przetestowany i wykonany z największą precyzją, dlatego jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów.

Oferujemy Państwu szeroką gamę akcesoriów do przesłon okiennych, jak również profili stalowych, aluminiowych i tworzywowych. W naszej ofercie znajdziecie również  serię wykrojników i przyrządów K-TOOLS koniecznych do produkcji poszczególnych systemów przesłon okiennych, oraz autorską linię maszyn profilujących INSPIRED MACHINERY do stali i aluminium.